Schedule U17

Schedule U17

DateGameTime/ResultsLeagueCourt
Kranjska Gora-Jesenice (Slo) : Team Kärnten (A)LWB Liga U17
OŠ Prežihovega Voranca, Jesenice, Slovenia
FSV Rijeka (Cro) : Team Kärnten (A)LWB Liga U17
OŠ Prežihovega Voranca, Jesenice, Slovenia
Kranjska Gora-Jesenice (Slo) : FSV Rijeka (Cro)LWB Liga U17
OŠ Prežihovega Voranca, Jesenice, Slovenia
ŽKK Virovitica (Cro) : Slavonac Komletinci (Cro)LWB Liga U17
Osnovna škola Vladimir Nazor
Slavonac Komletinci (Cro) : Interclub Muggia (I)LWB Liga U17
Osnovna škola Vladimir Nazor
ŽKK Virovitica (Cro) : Interclub Muggia (I)LWB Liga U17
Osnovna škola Vladimir Nazor
ARX Falcons (Cro) : ŽKK Plamen Požega (Cro)LWB Liga U17
Gradska sportska dvorana Crikvenica
FSV Rijeka (Cro) : Radost Čakovec (Cro)LWB Liga U17
Gradska sportska dvorana Crikvenica
ARX Falcons (Cro) : Radost Čakovec (Cro)LWB Liga U17
Gradska sportska dvorana Crikvenica
ŽKK Plamen Požega (Cro) : FSV Rijeka (Cro)LWB Liga U17
Gradska sportska dvorana Crikvenica
Team Kärnten (A) : ŽKK Virovitica (Cro)LWB Liga U17
Sporthalle Wolfsberg
Slavonac Komletinci (Cro) : Kranjska Gora-Jesenice (Slo)LWB Liga U17
Sporthalle Wolfsberg
Team Kärnten (A) : Slavonac Komletinci (Cro)LWB Liga U17
Sporthalle Wolfsberg
Kranjska Gora-Jesenice (Slo) : ŽKK Virovitica (Cro)LWB Liga U17
Sporthalle Wolfsberg
FSV Rijeka (Cro) : ŽKK Virovitica (Cro)LWB Liga U17
Dvorana Mladosti, Rijeka, Croatia
Interclub Muggia (I) : ARX Falcons (Cro)LWB Liga U17
Dvorana Mladosti, Rijeka, Croatia
ŽKK Virovitica (Cro) : ARX Falcons (Cro)LWB Liga U17
Dvorana Mladosti, Rijeka, Croatia
FSV Rijeka (Cro) : Interclub Muggia (I)LWB Liga U17
Dvorana Mladosti, Rijeka, Croatia
Kranjska Gora-Jesenice (Slo) : ŽKK Plamen Požega (Cro)LWB Liga U17
I. Osnovna Škola, Čakovec, Croatia
ŽKK Plamen Požega (Cro) : Team Kärnten (A)LWB Liga U17
I. Osnovna Škola, Čakovec, Croatia
Radost Čakovec (Cro) : Kranjska Gora-Jesenice (Slo)LWB Liga U17
I. Osnovna Škola, Čakovec, Croatia
Radost Čakovec (Cro) : Team Kärnten (A)LWB Liga U17
I. Osnovna Škola, Čakovec, Croatia
Interclub Muggia (I) : Radost Čakovec (Cro)LWB Liga U17
Palazzetto Sport Aquilinia, Muggia, Italy
Slavonac Komletinci (Cro) : ARX Falcons (Cro)LWB Liga U17
Osnovna škola Vladimir Nazor
ARX Falcons (Cro) : FSV Rijeka (Cro)LWB Liga U17
Osnovna škola Vladimir Nazor
Interclub Muggia (I) : ŽKK Plamen Požega (Cro)LWB Liga U17
Palazzetto Sport Aquilinia, Muggia, Italy
Radost Čakovec (Cro) : ŽKK Plamen Požega (Cro)LWB Liga U17
Palazzetto Sport Aquilinia, Muggia, Italy
Slavonac Komletinci (Cro) : FSV Rijeka (Cro)LWB Liga U17
Osnovna škola Vladimir Nazor